Riječ ravnateljice

Dragi učenici, dragi roditelji,

znanje se danas nameće ne samo kao potreba već kao dodatan napor ka perspektivnijem i kvalitetnijem življenju. U našoj školi veliki naglasak stavljamo na razvitak umova i morala učenika; uzimajući u obzir da je dobrota bez znanja nemoćna, znanje bez dobrote opasno, a ujedinjeni oblikuju plemeniti karakter i postavljaju temelj korisnosti društvu.

Predani smo pružanju školskog okruženja u kojem omogućavamo intelektualnu znatiželju i neovisnost, jasnoću izražavanja vlastitih ideja što su, uz kulturno i povijesno naslijeđe, sastavni dijelovi kvalitetne komunikacije i suradnje s drugima.

Kao odgojno-obrazovna ustanova želimo omogućiti uspješan razvoj učenika kako bi bili zadovoljni sa svojim daljnjim osobnim, akademskim i profesionalnim postignućima te postali ravnopravnim sudionicima društva, čijim članom se uče biti.

Vaša ravnateljica,

Marija Šarić, dipl. politolog i dipl. kateheta